Overweeg je om je online marketing uit te besteden? Wij vertellen je graag meer!
Waarom je online marketing aan Nubium uitbesteden een goed idee is
Allereerst natuurlijk omdat wij een groot deel van je werk uit handen zullen nemen. Dat scheelt jou tijd die je weer ergens anders in je bedrijf kunt steken. Misschien heb je op het moment wel te weinig tijd om je bezig te houden met sales, of met aftercare, of met netwerken, of met je administratie? Of misschien wil je wel gewoon wat meer vrije tijd hebben.
De voordelen op een rij van het uitbesteden van je online marketing:
- Meer tijd voor andere zaken
- Een strakke planning die door ons wordt gehandhaafd
- Goede zoekmachine geoptimaliseerde teksten
- Consistentie in huisstijl (we hebben ook een in-huis design afdeling)
- Een aanspreekpunt voor alle zaken. Nubium heeft een fotograaf, tekstschrijver, meerdere designers en webbouwers allemaal onder één dak.
- Vast bedrag per maand, geen onverwachte kosten
- Veel flexibiliteit (maandelijk opzegbaar, of door middel van een strippenkaart)
- Investeren in online zichtbaarheid is belangrijker dan ooit, nu fysieke zichtbaarheid beperkt is door Covid-19
Strippenkaart of marketingabonnement
Zowel voor de strippenkaart als het maandelijkse marketing abonnement geldt dat je aan het einde van de maand een overzicht krijgt van onze werkzaamheden, de tijd die de werkzaamheden hebben gekost en een overzicht van eventuele openstaande uren.
Vrijblijvende afspraak
Maak nu een vrijblijvende afspraak om de mogelijkheden met ons te bespreken. Wij vertellen je graag meer!